1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

İyilik 3. Bölüm

İyilik 3. Bölüm
0

Cuma akşamlarının çiçeği burnunda yeni dizisi İyilik yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. İyilik 3. Bölüm ile 13 Mayıs Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarında yayınlanan İyilik dizisi yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. 6 Mayıs Cuma akşamı ekranlara gelen İyilik son bölümü reyting sıralmasında 3,45 puan alarak Total de 8. oldu. Hatice Şendil, İsmail Demirci ve Sera Kutlubey gibi başarılı oyuncuların rol aldığı İyilik dizisini Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

İyilik 3. Bölüm Fragmanı

İyilik 2. Bölüm Özeti

Kocası ve çocuklarıyla mutlu bir hayat sürdüren Neslihan bir gün spor salonunda fenalaşır ve Neslihan’ı genç bir kız kurtarır. Neslihan sonrasında adının Damla olduğunu öğrendiği kendisini kurtaran genç kızla arkadaş olur. Arkadaşlıkları sırasında Damla’nın evli bir adamla beraber olduğunu ve çok çaresiz olduğunu öğrenen Neslihan onu bu ilişkide yalnız bırakmak istemez. Fakat Damla’nın anlattığı adamın kendi kocası olduğunu bilmiyordur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir