Gönül Dağı 22. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Gönül Dağı dizisi ekranlara 1 haftalık ara veriyor. Gönül Dağı 22. Bölüm ile 27 Mart Cumartesi akşamı yerine 3 Nisan Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

Gönül Dağı 21 son bölümü ile TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi ve Ege Aydın’ın yer aldığı dizi yayın hayatına başladığı ilk günden beri diziseverlerin sıkı takibi altında. Her Cumartesi yeni bölümleri yayınlanan dizinin yeni bölümünde neler olacak merak ediliyor. Gönül Dağı 21. son bölümünde; Taner ve Dilek, Gönül Dağı’na doğru bir yolculuğa çıkarlar. Dilek’in babasından bir iz bulmak için çıktıkları yolculukta bulunan beklenmedik iz, Dilek’i nasıl etkileyecektir? Gönül Dağı 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gönül Dağı 21. son bölüm özeti.

Gönül Dağı 22. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=-Bp3jswiATU”]

Gönül Dağı 21. Bölüm Özeti

Hala annesiyle konuşamayan Taner, kararsız bir zamanındayken genç bir çocuk atölyeye gelir. Yürüme engeli olan annesi için bir icat geliştirmeye çalışan genç, amcaoğullarından yardım ister. Taner, genç adamın annesiyle olan ilişkisini görünce çok etkilenir ve Halime’yle konuşmaya karar verir.

Zahide ve Sefer, düğün hazırlıklarına başlamıştır… Zahide için her şey yolunda giderken, Fikret’in açtığı velayet davasıyla yıkılır. Bunu Sefer’den gizleyen Zahide, bir çözüm arayışına girecektir. Zor bir durumla baş başa kaldığını anlayan Zahide ne yapacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir