1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 85. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 85. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 85. Bölüm ile 25 Şubat Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 84. son bölüm ile ekrana geldi. Son bölümde; Kapıya gelen taksici Hünkar’ın katili olarak gördüğü kadının Behice olduğu söyleyince, Demir Behice’yi öldürmek için küçük konağa gider. Bir Zamanlar Çukurova 84. son bölümü yayınlandı. Başrollerinde Murat Ünalmış, Nazan Kesal, Melike İpek Yalova, Hande Soral ve Hilal Altınbilek yer alıyor. Behice’nin belki de ilk kez, yaptıklarının bedelini ödemeye bu kadar yaklaştığı ve korkudan ödünün patladığı bir an yaşanacaktır. Ancak Züleyha ve çalışanlar, Behice’yi Demir’in elinden kurtaracaktır. Yeni bölümde neler olacağını merak eden diziseverler soruyor: Bir Zamanlar Çukurova 85. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Bir Zamanlar Çukurova 84. bölüm özeti.

Bir Zamanlar Çukurova 84. Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 85. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=EfYesdesg2M”]

Bir Zamanlar Çukurova 85. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=bw_-eJSLf-s”]

Bir Zamanlar Çukurova 84. Bölüm Özeti

Artık Adana’da yaşamanın zor olduğunun farkına varan Behice, önce Müjgan ile arasını düzeltmek ister ancak Müjgan bile artık ona inanmamaktadır. Halasına bir an önce İstanbul’a gitmesinin doğru olacağını söyler.

Behice, tüm olan bitene ve Demir’den korkusuna rağmen, Gaffur’u sıkıştırmaya devam edecektir. Zaten 5 kuruş parası da olmadığından elinde kalan tek koz, katil olduğunu ilan edeceği tehdidi ile Gaffur’u eve alışveriş yapmaya ve işlerini gördürmeye çalışmasıdır. Ancak Saniye bu durumu fark edecektir! Evde bir süre dikkatini toplayamayan Saniye, daha sonra duruma el koyacaktır. Durumu çözmek için de Gaffur’u Demir’in karşısına çıkaracaktır!

İlginizi Çekebilir
Masumiyet-bolum-6

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir