1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mucize Doktor 52. Bölüm

Mucize Doktor 52. Bölüm
0

FOX ekranlarının sevilen dizisi Mucizze Doktor yeni bölümü ile Perşembe akşamları yayınlanmaya devam ediyor. Mucize Doktor 52. Bölüm ile 4 Mart Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin 2. sezonuyla da ilgiyle takip edilen dizisi Mucize Doktor, 51. yeni bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Sevilen dizinin bu akşamki bölümüne hastanedeki büyük hesaplaşmalar damga vurdu. Mucize Doktor bu akşam ekranlara gelen 51. bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölüme daha sahne oldu. Peki son bölümde neler oldu ve yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor 52. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=66zmwaZ1jB4″]

Mucize Doktor 51. Bölüm Özeti

Ali, Adil Hoca’sını kaybettiği için ölümüne mutsuz ama Nazlı’yla tekrar bir araya geldikleri için de bir o kadar mutludur ve bu iki zıt duygu arasında bocalamaktadır.

Diğer taraftan Ali ve Nazlı’nın barıştıklarını öğrenen Ezo, annesinin de bastırmasıyla, Ali’yle ilgili kendi yüreğini arar. Aynısını Tanju’yla süratle yakınlaşan Beliz’le ilgili Ferman da yapar.

Ama sonunda yüreklerinin derininde gizli olanlar herkesi çok şaşırtacak ve Berhayat Kozoğlu Hastanesi bir kez daha büyük hesaplaşmalara şahit olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir