1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kanunsuz Topraklar 4. Bölüm

Kanunsuz Topraklar 4. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının yeni dizisi Kanunsuz Topraklar yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kanunsuz Topraklar 4. Bölüm ile 20 Ekim Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

FOX’un sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar 3. bölümüyle ekrana geldi. Kanunsuz Topraklar dizisinin son bölümünde; Davut’a köstebek olma teklif edilmiştir. Kanunsuz Topraklar 4. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Kanunsuz Topraklar 4. Bölüm Fragmanı

Kanunsuz Topraklar 3. Bölüm Özeti

Gülfem, onu Çolak’ın elinden kurtarmak için jandarmaya haber vermeyen babasından hesap sorar. Malik Bey ise Çolak’ın ölümüyle rahatlamıştır çünkü Çolak, Malik Bey’in hayatını kökünden değiştirecek kirli bir sırrını bilmektedir. Babasının, Gülfem’i Ali Gelik’le evlendireceğini öğrenen Yavuz, Ali Gelik’i vazgeçirmek için Asude üzerinden bir plan yapar. Ali’yle evlenmek istemeyen Gülfem adamın karşısına çıkıp bunu açık açık yüzüne söyler.

Ne var ki bugüne kadar hiçbir kadın tarafından ret edilmemiş olan Ali durumu bir gurur meselesi yapacaktır. Malik Bey tarafından ustabaşı yapılan Davut, işçilerin haklarını iyileştirmek isteyince karşısında yine Malik Bey’i bulur. Üstelik adam ölen işçilerin ailelerini evlerinden çıkarmak ve yerlerine yeni gelecek işçileri yerleştirmek istemektedir. Gülfem, Davut’a yardım etmek için onunla beraber hareket etmeye karar verir lakin karşılaşacağı güçlükler ona hayatın hiç bilmediği gerçek yüzünü gösterecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir