1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 47. Bölüm

Masumlar Apartmanı 47. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 47. Bölüm ile 16 Kasım Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı son bölümü ile 9 Kasım akşamı ekranlara geldi. Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümünde Esat ve Gülben evlilik için ilk adımı attı.

Masumlar Apartmanı 47. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 47. Bölüm Ön İzleme

Masumlar Apartmanı 47. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 47. Bölüm 2. Fragmanı

Masumlar Apartmanı 46. Bölüm Özeti

Gülben’in Esat’ın teklifini kabul ettiğini duyan Safiye için en güvendiği kale de yıkılmıştır. Bu evliliğin bu şekilde gerçekleşmesini engellemek içinse aklında farklı bir strateji vardır. Gülben ise Safiye’nin her şeyi bildiğinden habersiz, Esat’la evlilik hazırlıklarına başlar. Fakat içten içe kendini sorgularken ailesinden gizli evlenecek olmanın getirdiği yük onu kemirmeye başlar.

Bir yandan da Safiye’nin oyunlarıyla tetiklenen korkuları kendini içinden çıkılmaz bir durumda hissetmesine yol açar. Han’ın gündemi ise sadece evdeki sorunlar değildir artık. Ceylan’la yüzleşmeye karar verir. Bir yandan da Rüya’nın üvey babası Vedat’la henüz işi bitmemiştir. Bu sırada sabah Gülben’in evden çıktığını fark eden Safiye, onun evlenmeye gittiğine inanır ve beklenmedik bir hamle yapar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir