Baraj 39. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen Fox tv dizisi Baraj son bölümü ile ekranlara veda ederek final yapıyor. Baraj 39. Bölüm final bölümü ile 11 Mayıs Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Baraj, 38. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizide bu akşamki bölümde; Zahra’nın Tarık’ı ifşa etmesi sonrası oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Gizem Karaca ve Sumru Yavrucuk’un yer aldığı dizinin yeni bölümleri Salı akşamları yayınlanıyor. Peki Baraj 39. yeni bölüm fragman yayınlandı mı? Dizi son bölümü ile ekranlara gelecek.

Baraj 39. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Hg0KiugPw8w”]

Baraj 38. Bölüm Özeti

Zahra’nın Tarık’ı ifşa etmesi, Nehir ve Nazım’ın gerçekleri görmesini sağlamıştır fakat Tarık ve Bahar’ın planı Zahra’nın kısa sürede suçlamasını geri almasına ve Nehir’le Nazım’ın elinde delil kalmamasına sebep olur.

Nehir ve Nazım tüm gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışırken Halit’in de olanları öğrenmesi gözünü kan bürümesine sebep olur. Bahar’ın Azra hakkındaki gerçekleri öğrenmesinin ise herkesin hayatını derinden etkileyecek sonuçları olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir