1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mucize Doktor Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak

Mucize Doktor Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak
0

Birçok dizinin Koronavirüs nedeniyle çekimleri duduğu için yeni bölümleri yayınlanmamaya devam ediyor. Merakla beklenen sorulardan biri Mucize Doktor 29. bölüm ne zaman yayınlanacak? Taner Ölmez, Mucize Doktor dizisini çok özledi! 2019-2020 sezonunun en başarılı dizisi kuşkusuz Mucize Doktor. Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Güneş, Hazal Türesan, Özge Özder, Murat Aygen ve Reha Özcan’ın başrollerinde yer aldığı dizi çok iyi reytingler aldı. Birçok kez reyting rekorları kıran Mucize Doktor dizisi 28. bölümüyle birlikte bir süre ara verdi.

Koronavirüs salgını nedeniyle çekimlerin durdurulduğu dizide, oyuncular evlerinde kendilerini karantinaya aldı.Çekimlerin ne zaman yapılacağı da bilinmiyor. Ancak hem izleyiciler hem oyuncular diziyi çok özledi.

Taner Ölmez, “Elbet buluşacağız” mesajıyla diziden bir fotoğrafını yayınladı. Oyuncu, bu mesajı ile dizi setini çok özlediğini dile getirdi. Ali Vefa karakterini canlandıran Taner Ölmez’in başarılı performansı büyük takdir toplamıştı. Dizinin bu kadar popüler olmasında da oyuncunun büyük başarısı rol oynadı.

https://www.instagram.com/p/B_kpKT1Hw1T/?utm_source=ig_web_copy_link

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir