“Müjdemi İsterim” Fragmanı Yayınlandı
  1. Anasayfa
  2. Yerli Sinema

“Müjdemi İsterim” Fragmanı Yayınlandı

Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği; sezonun merak uyandıran yerli komedisi ‘Müjdemi İsterim’ 18 Kasım’da sinema salonlarında seyirciyle buluşacak.

0

Ahmet Kural ve Ecem Erkek’in başrollerini üstlendiği “Müjdemi İsterim”, 18 Kasım’da vizyona girecek. Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği; sezonun merak uyandıran yerli komedisi “Müjdemi İsterim”in merakla beklenen fragmanı seyirciyle buluştu! Yapımını TMC’nin yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği filmde yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı üstlenirken, senaryosunu Olcay Onur Kaya kaleme aldı.

Oyuncu kadrosunda Mehmet Özgür ve İlker Aksum’un da yer aldığı film, farklı hayatlardan gelen ve bir yanlış anlaşılma sonucu cinayetle suçlanmaları sonucu mecburi bir kader ortaklığına giren Bulut ve Müjde’nin hikayesini beyaz perdeye taşıyor.

Ahmet Kural ve Ecem Erkek, “Müjdemi İsterim”de çok farklı hayatlardan gelen ve bir yanlış anlaşılma sonucu cinayetle suçlanmaları sonucu mecburi bir kader ortaklığına giren Bulut ve Müjde’yi canlandırıyor. İkilinin masumiyetlerini kanıtlamak için giriştikleri macerada sırasında yaşadıkları atışmalar ve diyaloglar sinema salonlarında kahkaha attıracak.

Yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı’nın yaptığı, senaryosunu Olcay Onur Kaya ve Ömer Faruk Yardımcı’nın kaleme aldığı neşe dolu komedi filmi “Müjdemi İsterim”, suçu üzerlerine atılan cinayeti çözmek için mecburen işbirliği yapmak zorunda kalan ve kendilerini hiç beklemedikleri bir maceranın ortasında bulan Bulut ve Müjde’nin eğlenceli hikayesini anlatıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir