1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Alev Alev 7. Bölüm

Alev Alev 7. Bölüm
0

Alev Alev dizisinde heyecan yeni bölümlerle devam ediyor. Alev Alev 7. bölümü ile 17 Aralık Perşmebe akşamı saat 20:00’de Show tv ekranlarında yayınlanacak.

Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü’nün başrollerinde bulunduğu dizi perşembe akşamı izleyici karşısına çıktı. Alev Alev dizisi yeni bölümden ilk görüntüler geldi. Yeni fragmanda Cemre kızı ile konuşuyor ve artık görüşmek için önlerinde engel olmadığını söylüyor. Kızı hala babasından korkuyor, Cemre ise kızının üzerindeki baskıyı azaltmaya çalışıyor.

Alev Alev 7. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=1yQfYr4fF_Y”]

Alev Alev 6. Bölüm Özeti

Çelebi’nin hamlesiyle büyük bir yıkıma uğrayan Cemre, ondan desteğini esirgemeyen Rüya, Ozan ve Ömer’in yardımlarıyla mücadelesine devam etti. Ozan’ın sayesinde yeni bir ev bulan Cemre, Rüya ile birlikte Çelebi’den kurtulmak için harekete geçti. İskender ise Ömer’in iade-i ziyareti ardından intikamını almak için gecikmedi. Ömer, mahallede tanımadığı adamlar tarafından feci bir saldırıya uğradı. Saldırının ardından ortaya çıkan İskender, Ömer’i açık açık tehdit etti. Tüm bu yaşananlardan sonra ise Ömer artık adaletin ve gerçeklerin peşine düşüp hesap sormaya karar verdi. Bülent ise Şimal sandığı Çiçek’in, Ali’ye olan bakışlarından şüphelenince Tomris ile ikisini köşeye sıkıştıracak bir hamle yaptı. Ali’yi şoför olarak işe alan Bülent, Tomris ile Çiçek’i zor bir durumda bıraktı. Ozan ve Ömer, yangın günüyle ilgili gerçeklerin peşine düştü. Çelebi ile İskender’in suçlu olduğunu kanıtlamak isteyen ikili, bir plan kurarak oyunu başlattı.

Selim’i kullanarak Çelebi ile İskender’i tuzağa düşüren Ozan ve Ömer, öğrendikleri ile Kayabeyli Ailesi’ne karşı büyük güç kazandı. Elde ettikleri delilleri Ömer karakola götürürken, Ozan da bu gerçeklerin duyulması için gazetenin yolunu tuttu. İkilinin çabaları sonucunda finalde Çelebi ve İskender polisler tarafından gözaltına altındı. Eve gelen polisler Çelebi ve İskender’i götürürken Cemre, Çelebi’nin ilk yenilgisinin tadını çıkardı.

İlginizi Çekebilir
son-yaz-bolum-2

Yorum Yap