İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 170. Bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 170. Bölüm
+ - 0

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 170. Bölüm 3 Kasım Salı akşamı ATV ekranlarında olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 27 Ekim Salı akşamı 169. son bölümüyle ekrana geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Yaman Korkmaz, masada herkesi şoke eden tehditler savurdu. “Ölmemek isteyen el kaldırsın. Yoksa sıkarım” diyen Yaman’a Hızır, “Sıkmazsan adam değilsin” yanıtını verdi. Hızır’ın bu yanıtı sonrasında Yaman’ın ne yapacağı ise merak konusu oldu. EDHO dizisinin başrollerinde Oktay Kaynarca ve Sanem Çelik yer alıyor. Dizinin son bölümünde; Hızır Çakırbeyli, hayatının en büyük sınavını canından çok sevdiği yeğeni Alpaslan’la verir. Başına buyruk yaptığı baskınlar yüzünden yeğenini masadan kovan Hızır Reis, bununla yetinmeyip aileden de kovar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 170. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 169. Bölümde Neler Oldu?

Akıl hocalığını yapan Şahin Ağa’nın yol vermesiyle hayatında yeni bir sayfa açan Alpaslan, aklının yanına bir de bilek gücünü katar. Teyzesi Ceylan Çakırbeyli’yi de karşısına alan Alpaslan, intikam ateşiyle yanarak düşmanlarının karşısına çıkmaya hazırdır.

Mafya babalığı yaparak mazlumun, güçsüzün ve düşkünün yanında olmak için Çakırbeyli soyadını geride bırakan Alpaslan’ın önündeki en büyük engel ise Korkmazlardır. Bu uğurda yeni bir ekip kuran Alpaslan’nın büyük silahı ise Kubilay olacaktır.

Tüm masaya savaş açan Yaman Korkmaz’ın şimdiki durağı ise Haşmet Façalı olur. Façalı’nın evine giden Yaman Korkmaz, tehditlerini havada savurur. Hızır Reis ise düşmanın sinsi planlarına karşı kendi planlarını devreye sokmaya hazırdır.

Yorum Yap