1. Anasayfa
  2. Yerli Sinema

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Filminin Başrol Oyuncusu Belli Oldu

Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Filminin Başrol Oyuncusu Belli Oldu
0

Rock müziğinin sevilen sanatçılarından biri olan Murat Göğebakan’ın hayatı beyaz perdeye taşınıyor. 2009 yılında kansere yakalanan ve uzun biz zaman lösemiyle mücadele ettikten sonra 2014 yılında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden ünlü sanatçı hayatı Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı filmi ile sinamaya uyarlanıyor.

Yapımını Metronom Film Yapım ve CNS Productions’ın yapımcılığını ise Oğuz Sözen ve Serkan Günay’ın üstlendiği filmde Göğebakan’a sevilen oyuncu Burak Sevinç hayat verecek. Film Göğebakan’ın çocukluğundan itibaren sanatla tanışması, hayata tutunması, aşk ve sınavlarını konu alıyor.

Murat Göğebakan hayranları başta olmak üzere tüm sinemaseverlerin merakla beklediği filmin başrolünü oynamak için yapım şirketiyle sözleşme imzalayan Burak Sevinç’in daha önce rol aldığı yapımlar arasında “Kırmızı Oda”, “Söz” dizileri ve “Nasipse Adayız”, “Soygun Oyunu: Büyük Vurgun” gibi filmler yer alıyor.

Senaryosu Lütfi Albayrak ve Sezgin Irmak tarafından kaleme alınan filmde Göğebakan’ın hayata tutunması, müzikle tanışması, aşk ile sınavları, “Ben Sana Aşık Oldum” ve “Vurgunum” diyen milyonlarla buluşmaları ile seyircisine, oğluna, eşine vedası anlatılacak. Çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak filmin 2023 yılında vizyona girmesi hedefleniyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir