1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Survivor 2022 All Star Yarışmacıları Belli Oldu!

Survivor 2022 All Star Yarışmacıları Belli Oldu!
0

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığında her sene TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışma programı yeni sezon All Star heyacanı ile ekranalara gelecek. Survivor 2022 All Star yaqrışmacıları da belli oldu. Yeni sezon izleyenleri ekran başına kilitleyeceğe benziyor.

Survivor All Star ne zaman başlıyor, Survivor All Star kadrosunda kimler olacak? sorularının cevabı sonunda son buldu. Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından iki takımında yarışmacılarını duyurdu. Bu sezon All Star formatıyla ünlüler ve gönüllüler mücadelesiyle izleyici karşısına çıkacak olan Survivor 2022’de önceki sezonlarda ter döken ve yarıştıkları döneme damga vuran eski yarışmacılar yer alacak.

İŞTE SURVİVOR 2022 ALL STAR ÜNLÜLER TAKIMI

Adem Kılıçcı, Çağan Atakan Arslan, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Aycan Yanaç, Elif Gören, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir, Birsen Bekgöz

İŞTE SURVİVOR 2022 ALL STAR GÖNÜLLÜLER TAKIMI

Gökhan Keser, Ogeday Girişken, Anıl Berk Baki, Hikmet Tuğsuz, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Yasin Obuz, Gizem Kerimoğlu, Berna Keklikler, Sude Burcu, Seda Aydemir, Evrim Keklik, Nisa Bölükbaşı

SURVİVOR ALL STAR 2022 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Fenomen yarışma programı genellikle Ocak ve şubat aylarında başlıyor. Ilıcalı bu yıl da değişikliğe gitmezse Ocak sonu veya Şubat sonunda programın başlaması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir