1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 26. Bölüm

Masumlar Apartmanı 26. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlarınıza geliyor. Masumlar Apartmanı 26. Bölüm ile 16 Mart Salı akşamı TRT1 kanalından izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı her Salı akşamı TRT 1 ekranlarında diziseverlerle buluşuyor. Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Metin Coşkun’un yer aldığı, gerçek bir hayat hikayesi olan Masumlar Apartmanı, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanından esinlenildi. Her bölümü ile seyirciyi ekrana bağlamayı başaran dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Masumlar Apartmanı 25. son bölümü ile TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Masumlar Apartmanı 25. bölümde; İnci, Han’la karşılaşmasının ardından altüst olur. Karşısındaki sorun İnci’yi bile aşacak kadar büyük, kimseye anlatamayacağı kadar da karmaşıktır. Masumlar Apartmanı 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı 25. bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 26. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=doxFaV7_X0U”]

Masumlar Apartmanı 26. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=icnQsMD-VUY”]

Masumlar Apartmanı 25. Bölüm Özeti

Han ise yine kaybetme korkusunun esiri olmuş, perişan halde İnci’nin kararını bekler. Neriman’ın evde neden olduğu bir kriz, Safiye için doğum gününü daha baştan kabusa dönüştürür. Üstüne kimsenin bu özel günü önemsememesi Safiye’nin içindeki yaralı çocuğu iyice hırçınlaştırır, Naci de dahil herkesle gerilmesine sebep olur. Gülben ise Esat’ın çay davetinin heyecanı içindedir.

Safiye’ye yakalanmadan evden çıkmak için plan yapar. Gamze, Neriman’ın da yardımıyla Ege’nin babası Haluk’la tanışmaya gelir. Heyecanla geldiği evde hem Gamze’yi hem de diğerlerini kötü bir sürpriz bekler. İnci, Han’la ilişkilerini sadece bir şartla sürdürebileceklerini söyler. Bu şart, Han’ı hiç beklemediği yerden vurur.

İlginizi Çekebilir
Hercai-bolum-61

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir