1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Son Yaz 10. Bölüm

Son Yaz 10. Bölüm
1

FOX ekranlarının sevilen dizisi Son Yaz Cuma akşamları yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Son Yaz 10. Bölüm ile 5 Mart Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Son Yaz dizisi 9. bölümü ile ekrana geldi. Başrollerinde Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı dizide bu akşam Yağmur ve Akgün’ün birlikte adam dövmesi oldukça heyecanlı anlara sahne oldu. Son Yaz 9. son bölüm yayınlandı. Peki oldukça heyecanlı geçen bölüm sonrası merakla beklenen Son Yaz 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Son Yaz 10. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=EYPGsbmKDDA”]

Son Yaz 10. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=aqy5bAeZRMc”]

Son Yaz 9. Bölüm Özeti

Selim, Akgün’ün ihanetini öğrendikten sonra Akgün’ün hayatını cehenneme çevirmeye karar verir. Köstebeklikten tutuklayamayacak olsa bile adam yaralamadan mahkemeye çıkaracaktır. Fakat Selim görevden el çektirilmiştir, bunu başka bir savcı üzerinden yapması gerekmektedir. Akgün mahkemeye çıktığında ise kimsenin beklediği olmaz.

Akgün’ü artık bambaşka bir yol beklemektedir. Fakat Akgün savcıya vicdan borcunu ödemeden gitmeye niyetli değildir. Selim Kara’nın namını temizlemek, ona kurulan komployu ortaya çıkarmak Akgün için namus borcudur. Tabii bunu kendisinden nefret eden Selim’e görünmeden yapmak zorundadır. Canan ise kocasının düştüğü durumun farkındadır.

Selim’e sahip çıkma sırası Canan’dadır. Akgün, Selim’e kurulan komployu çözmek için uğraşırken yolları babasının başına gelenleri kendi yöntemi ile çözmek isteyen Yağmur’la kesişecektir. Yağmur zor bir karar vermek zorunda kalacaktır. Ya Akgün’ün yolunu seçip babasının mesleğini kurtaracak ya da yasa dışı yapılan bu eyleme karşı çıkacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Bu dizi gerçekten muhteşem. Ali Atay mükemmel bir oyuncu. Akgün için çok üzülüyorum, umarım Selim’e kurulan komployu çözer.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir