1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Öğretmen Dizisi Sezonu Kapattı

Öğretmen Dizisi Sezonu Kapattı
0

FOX tv ekranlarına hızlı bir giriş yapıp büyük beğeni toplayan Öğretmen dizisi severlerine üzücü haber. Medyapım işbirliğindeki Öğretmen dizisinin ilk 4 bölümü yayınlandı. İlker Kaleli ve Ceren Moray’ı başrolde buluşturan Öğretmen dizisi büyük beğeni kazandı. Başrollerde; Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin, Serhat Kılıç ve Şerif Erol’un da yer aldığı dizi, izleyicilerden olumlu dönüş aldı. Sosyal medyada da dizi hakkında pozitif bir durum oluştu.

Koronavirüs salgının Türkiye’de görüldüğünün açıklandığı tarihten bir hafta önce, 4 Mart Çarşamba günü başlayan Öğretmen dizisi için yaşananlar büyük bir talihsizlik oldu.

Koronavirüs nedeniyle çekimler durduruldu. Dizi izleyici sadakati oluşturmaya başladığı dönemde ekrandan silindi. Fox TV ve Medyapım, artık bu sezonun tamamlandığı kararını aldı. Yani Öğretmen dizisi 1. sezonunu 4 bölüm ile tamamladı.

İlker Kaleli’yi özleyenler için çok başarılı bir yapımdı. Yeni sezonda da ilgi göreceği kesin. Ancak bir gerçek var ki, yeni sezona kadar diğer kanalların atacağı adımlar Öğretmen dizisinin de akıbetini belirleyebilir.

Kuruluş Osman dizisinin koronavirüse rağmen çekimlerinin devam etmesi ve yeni bölümlerinin yayınlanması izleyici sadakati noktasında önemli bir artı oldu. Yeni sezonda Kuruluş Osman çok daha büyük reytingler alabilir, bu da Öğretmen dizisi adına daha az reyting demek olabilir.

Çarşamba akşamlarına diğer kanallar iddialı yapımlar getirebilir. Bu da henüz izleyici sadakatini tam olarak oluşturamayan Öğretmendizisi adına olumsuz bir durum olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir