Sen Çal Kapımı 19. Bölüm
0

Sevilen dizi Sen Çal Kapımı yeni bölümü ile devam ediyor. Sen Çal Kapımı 19. Bölüm ile 18 Kasım Çarşamba akşamı değil yeni günü 21 Kasım Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Fox ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı dün akşam yayınlanan 18. bölümü ile ekranlara geldi. Sen Çal Kapımı dizisinin gününün değiştiri haberini burada sizlere duyurmuştuk. Sevilen dizinin dün akşamki bölümüne Serkan ile Eda arasındaki romantik anlar damga vurdu. Dizinin en önemli anlarından biri Aydan’ın dışarı çıkması oldu. Serkan’ın evine gelen annesi Aydan çocuk gibi mutludur. Serkan’ın ‘Bu nasıl oldu?’ sorusuna ise ‘Eda sayesinde’ demesi damga vurdu.

Sen Çal Kapımı 19. Bölüm FragmanıSen Çal Kapımı 19. Bölüm 2. Fragmanı


Sen Çal Kapımı 19. Bölüm 3. Fragmanı

Sen Çal Kapımı 18. Bölümde Neler Oldu?

Sen Çal Kapımı son bölümde; Çatı katındaki çökmenin Serkan’ın hatası olduğu düşünülür. Serkan hayatında ilk kez böylesine zor bir durumda kalır. Herkes hatta kendisi bile çizimde yaptığı bir hata yüzünden bunların yaşandığını düşünürken Serkan’ın asla böyle bir dikkatsizlik yapmayacağına inanan tek bir kişi vardır: elbette Eda!

Serkan, çökmeden kaynaklı zararı gidermeye çalışırken Eda çizimlerdeki hatanın nasıl olduğunu çözmeye kararlıdır.

Serkan’ın yeni bir eve çıkması Aydan’ı çok üzer, Eda’nın Aydan için muhteşem bir planı vardır. Bu sırada Ayfer, çiçekçiye gelen müşterinin aslında Efe’nin referansı ile değil Serkan sayesinde geldiğini öğrenir.

Eda Serkan’ın Selin’e olan davranışlarını yanlış yorumlar. Serkan kendisine uzak davranan Eda’nın peşine takılır ve onu üniversite kütüphanesinde bulur. Araları bozuk olsa bile birbirlerinden uzak kalamamaktadırlar. Gece boyunca birlikte vakit geçirirler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir