1. Ana Sayfa
  2. Video Galeri

Öğretmen 6. Bölüm

Öğretmen 6. Bölüm
0

Öğretmen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizi Öğretmen 6. Bölüm ile 18 Ekim Pazar akşamı saat 20:00’de FOX tv ekranlarında yayınlanacak.

FOX tv’nin sevilen dizisi Öğretmen, uzun bir sürenin ardından yeni sezonu ile ekranlara geri döndü. İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç, Serkan Keskin, Şerif Erol’un başrollerde oynadığı Öğretmen’in son bölümünde Akif ve öğrencileri arasında ilginç gelişmeler yaşandı. Mart ayında ekranlara uzun süre ara vermek zorunda kalan Öğretmen dizisi dün akşam 5. bölümü ile ekranlara geldi. Daha önce çarşamba günleri yayınlanan dizinin yayın günü de pazar akşamlarına alındı. Akif’in baygın olmasından yararlanmak isteyen bir grup öğrenci okuldan çıkmaya çalıştı ancak karşılarında arkadaşlarını buldular.

Öğretmen 6. Bölüm Fragmanı

Öğretmen 6. Bölüm 2. Fragmanı

Öğretmen 5. Bölümde Neler Oldu?

Öğretmen dizisinin 5. bölümünde; Küçükkapı Lisesi 12A sınıfı büyük bir kaosun içindedir. Akif’in baygın olmasından yararlanmak isteyen bir grup öğrenci okuldan çıkmaya çalışır fakat karşılarında Akif’e ilk günden beri destek olan bir arkadaşlarını bulurlar. Hemen okuldan çıkmak isteyen öğrenciler ve Akif’e inanan ve okulu terk etmeyen öğrenciler arasında bir çatışma yaşanır. Bütün bu karmaşadan uzak durmaya çalışan bir öğrenci ise içerde ve dışarda yaşanan bütün her şeyin anahtarıdır. Bu sırada adım adım okula polis yaklaşmaktadır. Akif uyanıp polisleri durdurabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap