1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

İçimizden Biri 3. Bölüm

İçimizden Biri 3. Bölüm
0

Show TV ekranlarının kısa sürede sevilen dizileri arasına giren İçimizden Biri yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara geliyor. İçimizden Biri 3. Bölüm ile 26 Eylül Pazar akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yönetmenliği ve senaryosu Ersoy Güler’e ait olanb başrollerinde Bora Akkaş ve Özge Yağız’ın rol aldığı İçimizden Biri dizisi kısa sürede ilgi çekmeyi başardı. İçimizden Biri dizisinde İrlandalı Katolik bir papazın oğlu olan Adam ile geleneklere bağlı bir ailenin kızı olan Havva’nın engeller içinde yaşadığı aşk işleniyor. Adam ile Gürbüz’ün karşı karşıya olduğu anlar dikkat çekerken eniştesine tokat atan Adam’ın bu hamlesinden sonra neler olacağı heyecanla bekleniyor.

İçimizden Biri 3. Bölüm Fragmanı

İçimizden Biri 2. Bölüm Özeti

Yeni dizisi İçimizden Biri 2. bölümünde Havva’nın sürpriz haberi iki ailede de bomba etkisi yarattı. Hacı Hünkar’ın Adam’ı damat olarak kabul etmekten başka şansı kalmadı ancak bunun için çok sert şartları vardı. Adam öncelikle ismini Adem olarak değiştirecek ve sünnet olacaktı. Havva için dininden vazgeçen Adam, Hacı Hünkar’ın tüm şartlarını kabul etti. Hacı Hünkar’ın ve eniştelerin türlü işkencelerine maruz kalan Adam, Havva’ya kavuşmak için adeta savaş verdi. Düğünde tahta bir çember üzerinde elleri ve ayakları bağlı şekilde döndürüldüğü tıraş oyununa maruz kaldı, sünnet oldu.

Genç aşıklar kavuşmak için mücadele vermeye devam ederken aşklarının karşısındaki düşman cepheler de artmaya başladı. Eva, Adam ve Havva’yı ayırmak için harekete geçti. Bunun için de Havva’nın ablaları ve enişteleri ile anlaşma yaptı. Havva ve Adam tüm zorluklara rağmen bir araya gelmeyi ve balayına çıkmayı başardı. Hanım ile Gürbüz ve Hatun ile Hulusi de balayında çifti yalnız bırakmadı. Havva ile Adam’ı ayırmak için planlarını uygulamaya başladılar. Ablalarının ve eniştelerinin oyunu yüzünden Adam’ın kendisini aldattığını sanan Havva, büyük bir yıkım yaşadı ve yüzüğü attı. Adam’ın kendisini aklaması ise uzun sürmedi. Havva ile Adam tam barışıp yeniden balayına devam edecekleri sırada ise bir telefon geldi. Havva’yı halasının eşi Bahtiyar aradı ve Hacı Hünkar’ın kalp krizi geçirdiğini söyledi. Hacı Hünkar’ın sağlık durumu ve bu olayın çiftin evliliğini nasıl etkileyeceği merak konusu oldu.

İlginizi Çekebilir
Survivor 73 bolum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir