1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hakim 6. Bölüm

Hakim 6. Bölüm
0

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Hakim dizisi ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Hakim 6. Bölüm ile 16 Mayıs Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yayınlanan Hakim bölümleri her hafta yeni bir merak konusu ile izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. 9 Mayıs akşamı ekranlara gelen Hakim dizisinin son bölümü reyting sıralmasında 2,58 puan alarak 13. oldu. Hakim dizisinin 5. bölümünde; Azem izleri takip ediyor… Ömer Arif köşeye sıkışıyor!

Hakim 6. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Hakim 6. Bölüm Fragmanı

Hakim 5. Bölüm Özeti

Ozan Deniz’le barışmaya çalışırken gerçekleri öğrenen Ceren’in de aklı karışmıştır. Ozan’ı ihbar etmekle etmemek arasında ince bir çizgide gidip gelmeye başlar… Gülbahar, Azem’le başa çıkamazken oyuna eskilerden birini dahil etmeye karar verir. Bu güçlü isim Gülbahar’ın yanında yer alıyormuş gibi görünür. Fakat o tarafta işler daha da kızışacaktır… Azem ise oğlunu öldüren katilin peşindedir. Adım adım izleri takip eder… Vardığı noktada hiç beklemediği biriyle karşı karşıya kalır… Hakim Ömer Arif… Büyük bir hesaplaşma onları beklemektedir. Ömer artık açığa çıkmıştır. Şimdi ise tek amacı oğlu Ozan’ı bu büyük tehlikeden uzak tutmaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir