0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile FOX tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 11. Bölüm ile 3 Eylül cuma akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Aşk Mantık İntikam 10. son bölüm yayınlandı. Başrollerinde İlhan Şen ve Burcu Özberk’in yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisinin son bölümünde; Çağla’nın ilan-ı aşkı damgasını vurdu. Aşk Mantık İntikam 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Aşk Mantık İntikam 10. son bölüm özeti.

Aşk Mantık İntikam 11. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=8P67UpHwyNY”]

Aşk Mantık İntikam 11. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=5vDZ0W4Z0sk”]

Aşk Mantık İntikam 10. Bölüm Özeti

Ozan ve Esra yeniden bir aradadır. Onları öpüşürken gören Çağla; Ozan’ı, Esra’ya bırakmamaya karar verir. Ozan için savaşacaktır. Çınar ve Ozan’ın arasındaki gerilim ise devam eder. Esra Çınar’ın duygularını bilmediği için bu gerilime anlam veremez.

Ozan da Esra da birbirlerine sırılsıklam aşık olduklarını saklamazlar. Esra’nın bu kadar badireden sonra Ozan’ı tekrar kaybetme korkusu olsa da Ozan, Esra’yı bundan sonra her şeyin çok güzel olacağına inandırır ancak gelişen olaylar onları büyük bir yol ayrımına getirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir