Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. Bölüm ile 11 Mayıs Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 193. yeni bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Sevilen diziye bu akşam İlyas’ın herkesin içinde Hızır’a rest çekmesi damga vurdu. Peki merakla araştırılan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. yeni bölüm fragmanı yayında mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. Bölüm Özeti

Hızır Çakırbeyli, kadim dostu Tipi’nin ölümüyle tüm ailesini koruma altına alır. Dostlarının desteğiyle düşmanına darbe vurmaya hazırlanan Hızır Çakırbeyli, bir yandan da kardeşi İlyas yüzünden güç kaybeder. Façalılar’dan kız alarak akraba olan Çakırbeyli’ler, Alpaslan’ı ayağa kaldıran Pınar yüzünden gerginlik yaşarlar. İlyas Çakırbeyli, uçağını kaçırdığı için otele götürdüğü Pınar’la olan yakınlaşması ve Pınar’ın küpesinin Ömür’ün eline geçmesiyle evlilikleri tehlikeye sokar. Olaya dahil olan Haşmet Façalı ise faturayı İlyas Çakırbeyli ve ailesine keser.

Façalılarla olan gerginliğin düşmanları tarafından öğrenilmesiyle zor zamanlar geçiren Hızır Çakırbeyli’nin yardımına eski düşmanı Yaman Korkmaz koşar. Her zaman güçlüden yana olduğu dile getiren Yaman Korkmaz, bu kez tercihini Hızır Çakırbeyli’den yana yapar. Yaman Korkmaz ve Yavuz Sincanlı’nın önerisiyle İshak’a yeşil ışık yakan Hızır Çakırbeyli, girdiği savaştan galip çıkmak için görüşür. Sağlığına kavuşan Alpaslan ise düşmanlarına korku salmaya başlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir