1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 34. Bölüm

Kırmızı Oda 34. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kırmızı Oda 34. Bölüm ile 23 Nisan Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda 33. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İlgiyle takip edilen dizinin son bölümünde Vahit’in çocukluğunda babasının kendisine ve annesine yaşattığı travmayı da Doktor Hanım’a açması damga vurdu. Peki gözlerin çevrildiği Kırmızı Oda 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kırmızı Oda son bölüm özeti.

Kırmızı Oda 33. bölüm izlemek için tıklayız.

Kırmızı Oda 34. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=w9F9axqZTnQ”]

Kırmızı Oda 34. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=goi9uXWbt5M”]

Kırmızı Oda 33. Bölüm Özeti

Nihal (Esra Ronabar),Zafer (Yiğit Özşener) ilk görüşte aşık olduğunu ve Zafer’in ummadığı anda kendisine evlenme teklif ettiğini Doktor Hanım’a anlatırken, Zafer ise başka bir kadına aşıkken babası yüzünden ondan vazgeçip, Nihal’le evlendiğini itiraf etmesi Doktor Hanım’ı hayli şaşırtır.

Sadi (Erkan Petekkaya),Cemre’nin ölümün ardından Abdullah ve adamlarından intikam almak için Miço ile birlikte yaptıkları planı Doktor Hanım’la paylaşır.

Vahit (Uğur Yücel),babası ile aynı hastalığa yakalandığını anlarken, çocukluğunda babasının kendisine ve annesine yaşattığı travmayı da Doktor Hanım’a açar.

İlginizi Çekebilir
son-yaz-bolum-16

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir