1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kasaba Doktoru 4. Bölüm

Kasaba Doktoru 4. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen yeni dizisi Kasaba Doktoru, Kanal D ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Kasaba Doktoru 4. Bölüm ile 29 Nisan Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Kasaba Doktoru dizisi her Cuma akşamı ekranlara gelmeye devam ediyor. 22 Nisan Cuma akşamı yayınlanan Kasaba Doktoru son bölümü Total de 3,22 puan alarak reyting sıralamasında 7. oldu. Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı gibi isimlerin yer aldığı Kasaba Doktoru son bölümünde Erol Gümüşok, ameliyatını Hakan’ın yapmasını ister. Hakan itiraz edince geçmişindeki bir sırrı kullanarak onu tehdit eder.

Kasaba Doktoru 4. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kasaba Doktoru 4. Bölüm Fragmanı

Kasaba Doktoru 3. Bölüm Özeti

Geçmişten gelen bir dost Hakan’a yardım elini uzatacak, Hakan’ın da Erol’a karşı masaya bir koz koymasını sağlayacaktır. Ömer bir türlü anlaşamadığı Hakan yüzünden istifasını verip gitmeye kararlıdır. İhsan, Mine ve Turgut’un Ömer’i vazgeçirme çabaları işe yaramayacak gibi gözükmektedir. Leyla’nın bileğindeki yaralar hızla iyileşirken ruhundaki yara daha ağır gelmektedir. Leyla hastanede kalıp Hakan’la beraber çalışmak istese de Hakan’ın ona kötü bir sürprizi vardır. Yalçın ise Erol’un ameliyatının kendi hastanesinde yapılmayacak olmasından dolayı küplere biner ve bu durumu lehine çevirmek için bütün imkanlarını seferber eder.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir