1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Camdaki Kız 4. Bölüm

Camdaki Kız 4. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara geliyor. Camdaki Kız 4. Bölüm ile 29 Nisan Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D’ni kısa sürede ilgi gören dizisi Camdaki Kız, 3. yeni bölümüyle izleyiciyle buluştu. Sevilen dizinin bu akşamki bölümüne Nalan’ın büyük hayal kırıklığı damga vurdu. Peki Camdaki Kız 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Camdaki Kız 4. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 4. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=rQQkAwYWLYw”]

Camdaki Kız 3. Bölüm Özeti

Sedat’ın özel dairesinde gördüklerine bir anlam veremeyen Nalan, yaşadıklarını kimseyle paylaşamaz. Bir şeylerin ters gittiğini hisseden Feride çıldırır ve Nalan’ın üzerindeki baskıyı artırır. Nalan’ın, gizli dairesini birine anlatacağı konusunda endişelenen Sedat, Cana’yla buluşur. Cana, Nalan’la konuşup durumu düzeltmesini tembihler. Ancak bu buluşmada bir magazincinin çektiği fotoğraflar, Sedat’a pahalıya mal olacaktır.

Sedat, Nalan’la konuşup, özel dairede gördüklerinin kendisine ait olmadığını anlatır. Nalan, Sedat’a yeniden güven duyar, sevdiği adamla evleneceği için mutludur. Yaklaşan felaketten habersiz olan Sedat, bu sorunu da çözdüğü için rahatlar.

Ancak hiçbir sır sonsuza kadar gizli kalmaz. Fotoğraflar, Koroğlu malikanesinde bomba etkisi yaratır. Selen, Nalan ve ailesi görmeden, fotoğrafların basılmasını engellemeyi başarabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir