1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Stranger Things 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix'in en çok izlenen belki de en uzun süre sezon arası veren dizisi Stranger Things 4. sezon fragmanı sonunda yayınlandı. Peki Stranger Things 4. sezon ne zaman yayınlanacak?

Stranger Things 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı
0

Çok uzun süredir sezon arasında olan ve büyük bir hayran kitlesi olan Stranger Things dizisinin sonunda 4. sezon fragmanı yayınlandı. Son olarak 2019 yılında 3. sezon ile ara veren Stranger Things dizisi 4. sezon ile 2022 yaz aylarında tekrar ekranlara dönecek.

Geçtiğimiz iki yıl boyunca Stranger Things yeni sezonun ne zaman geleceğine dairsürekli spekülasyonlar çıksada hayranları bir türlü doğru yanıtı alamıyordu. Hasretin sona ermesine az kaldığına dair resmi açıklama sonunda geldi. Stranger Things’in dördüncü sezonunun yayınlanan fragmanın küçük bıraktığımız çocukların büyüdüğünü, Eleven’ın okula başladığını görüyoruz. Fragmanda ayrıca Eleven’ın (Millie Bobby Brown) Mike’a (Finn Wolfhard) derin düşüncelere daldığı bir mektup kaleme aldığı görülüyor. Yeni sezondaysa Byers ailesinin Kaliforniya’ya taşındığını görüyoruz. Karakterlerimizin tekrar sıradan bir hayata dönüş süreçleriyle başlayan fragman, geçen süre içinde ekibin bir araya gelmediğine işaret ediyor. Okul hayatına alışmakta zorlanan Eleven, ara tatil için gün sayarken Mike ile tekrar buluşmayı dört gözle bekliyor.

Fragmana ek olarak Stranger Things 4. Sezon bölümlerinin isimlerinin yer aldığı ufak bir video daha paylaşıldı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir