İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Uyanış: Büyük Selçuklu 10. Bölüm

Uyanış: Büyük Selçuklu 10. Bölüm
+ - 0

Pazartesi akşamları ekrana gelen Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Uyanış: Büyük Selçuklu 10. Bölüm ile 30 Kasım Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Uyanış Büyük Selçuklu 9. bölüm dün akşam TRT1 ekranlarında yayınlandı. Başulu’nun yıllardır uzak kaldığı Selçuklu sarayına gelmesinin dikkat çekti. TRT1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin bu haftaki bölümünde Kutsal Emanetlerin peşinden Anadolu istikametine giden Tapar’ın tuzağa çekilmesi dikkat çekti. Melikşah’ın öldü sandığı Başulu’yu karşısında görmesi merak uyandırdı.

Uyanış: Büyük Selçuklu 9. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Uyanış: Büyük Selçuklu 10. Bölüm İzle

Uyanış: Büyük Selçuklu 10. Bölüm Fragmanı

Uyanış: Büyük Selçuklu 10. Bölüm 2. Fragmanı

Uyanış: Büyük Selçuklu 10. Bölüm Ön İzleme

Uyanış: Büyük Selçuklu 10. Bölüm 2. Ön İzleme

Uyanış: Büyük Selçuklu 9. Bölüm Özeti

Yorgos’un Turna’yı kaçırdığı haberini alan Sencer, harekete geçmiş, Yorgos’un yerini bildiğini düşündüğü Şahbender Dukas’ı alıkoymuş ve bu yolla Yorgos’a ulaşmıştır. Ne var ki Yorgos, Sencer’in bu şekilde kendine ulaşacağını tahmin etmiş ve Sencer’e bir tuzak kurmuştur. Sencer bu tuzaktan kurtulmayı başarmıştır. Fakat beklenmedik bir şey olmuş, Turna çıkan çatışmada ağır yaralanmıştır. Bu kargaşayı fırsat bilen Yorgos Kutsal Emanetlerle birlikte kaçmayı başarmıştır. Turna kurtulabilecek midir? Sencer, Yorgos’u yakalayabilecek midir? Sencer’in alıkoyduğu herkes tarafından bilinen Şahbender Dukas ölecek midir?

Yorum Yap