1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Son Yaz 3. Bölüm

Son Yaz 3. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen yeni dizisi Son Yaz yeni bölümü ile devam ediyor. Son Yaz 3. Bölüm ile 15 Ocak Cuma akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz. Yeni bölüm detaylarını sitemizden bulabilirsiniz.

Son Yaz dizisi 2. bölümü ile diziseverlerin karşısına çıktı. Başrollerinde Ali Atay, Funda Eryiğit, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı diziden yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son Yaz dizisinin 2. son bölümünde; Selim ve Akgün, Adalet Sitesi’ne, Canan’ın evinin tam karşısına taşınmıştır. Kara ailesinden sadece Altay, Selim’in bu sürprizini mutlulukla karşılarken, Canan ve Yağmur, kendilerini kandırılmış hissetmektedirler. İşte Son Yaz 3. bölüm fragmanı.

Son Yaz 2. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Son Yaz 3. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=pZjtCsdR01w”]

Son Yaz 2. Bölüm Özeti

Canan, Selim’in onun kararlarına hiç saygı duymadığını anladığından, Selim’e çok öfkelidir ve öfkesini içinde artık tutamamaktadır. Selim’e, onun oyununa gelmeyeceğini, onun için yalan söylemeyeceğini söyler. Ailecek bir araya geldikleri ilk gün çocuklar boşanacaklarını öğreneceklerdir. Selim, Canan’ı bu defa ikna etmenin hiç kolay olmayacağını fark eder. Tanıdığı en mutlu çiftten, Emel ve Metin’den ona yardım etmelerini ister. Emel, kız kardeşinin tarafını tutarken Metin, bacanağı Selim’e gizliden de olsa yardım edecektir.

Akgün, yapayalnız kalmıştır. Gideceği hiçbir yer olmadığı için savcının evinde kalmış olsa da bu durumu gururuna yedirememektedir. Adalet Sitesi’nden kaçmalı, yoluna tek başına devam etmelidir ve bunu yaparken de öldürülmemeyi başarmalıdır.

Akgün, bir çıkış yolu ararken, İstanbul’dan tanıdık bir yüzle karşılaşması, bütün sorunlarını çözebilecek bir fırsat olarak karşısına çıkar. Ancak işler kontrolden çıkar ve karşısına çıkan bu fırsat Akgün’ün ve hiç istemediği halde Yağmur’un başını derde sokacak bir belaya dönüşür.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir