1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Elbet Bir Gün 4. Bölüm

Elbet Bir Gün 4. Bölüm
0

Pazar akşamlarının yeni dizisi Elbet Bir Gün yeni bölümleri ile FOX ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Elbet Bir Gün 4. Bölüm ile 28 Kasım Pazar akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarının yeni dizisi Elbet Bir Gün 3. Bölüm ile dün akşam ekranlara geldi. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle çok konuşulan Elbet Bir Gün 4. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Elbet Bir Gün 4. Bölüm Fragmanı

Elbet Bir Gün 3. Bölüm Özeti

Nesime’nin kocası İsmail, Cemil tarafından kaçırılmıştır. Sevilay, Gizem’in telefonuna Mehmet ile fotoğraflarını göndermiştir. Mehmet ve Gizem’in evlilikleri bir sınavdan geçer. Sevilay, ikisinin evliliğini bitirmek için yaptığı planları bir bir devreye sokacaktır.

Cemil ve İsmail 15 yıl sonra hesaplaşırlar. Mevsim, İsmail’den annesi hakkında bilgi almaya ve yerini öğrenmeye çalışır. Nesime köşeye sıkışır ve Ahmet’in baskısıyla Mevsim’le buluşup İsmail’i almayı kabul eder ama onu gittiği yerde bir tuzak beklemektedir.

Murat, Mevsim’e ulaşamayınca çiftliğe gider ama İsmail çiftlikte alıkonulduğu için Mevsim onu sert bir şekilde uzaklaştırmaya çalışır fakat Murat direnir. Programda Sazlısu cinayetleriyle ilgili tanıklık yapacağını söyleyen bir konuk ağırlanacaktır.

Cemil, Mevsim’in de yardımıyla bu konuğun kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Mehmet, kardeşi Serdar’la başa çıkmaya uğraşırken bir yandan da şirketlerinin batmaması için uğraşır. Gizem ve Nesime birbirlerini yeniden tanımaya başlarlar. Gizem’in öfkesi zaman zaman yerini merhamete bırakır ama Hacer’in ölümü ikisinin arasında büyük bir soruna sebep olacaktır. Ahmet ise babasını kurtarmak için kendi planını devreye sokar ve iki kız kardeşi büyük bir tehlikeye atar.

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-30

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir