1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ramo 36. Bölüm

Ramo 36. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen Show TV dizisi Ramo, yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Ramo 36. Bölüm ile 19 Mart Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin yeni sezonuyla da büyük ilgi gören dizisi Ramo, 35. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen diziye bu akşam Ramo ve Mazhar arasındaki Korkut gerilimi damga vurdu. Peki gözlerin çevrildiği Ramo 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Not: Ramo dizi setinde yaşanan korona vakalarından dolayı Ramo 36. bölüm 12 Mart Cuma akşamı yerine 19 Mart Cuma akşamı yayınlanacaktır.

Ramo 36. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=9PhGhsw5bvo”]

Ramo 36. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=MoBxerUZ6GA”]

Ramo 35. Bölüm Özeti

Ramo, Korkut’la iş birliği yaptığı için Mazhar’a öfkelidir. Mazhar’ın ölen patronlardan biri olan Yıldırım’ın yerine geçmek istediğini de öğrenince de bunu yeni tanışacağı patrona söylemeyi düşünür. Karşısında öldürmüş olduğu Yıldırım’ı görünce ise hayatının şokunu yaşar.

Diğer yandan Şerif’in de Ramo’yla ilgili bazı planları vardır. Ramo, Mazhar’la olan düşmanlığını devam ettirecek midir? Yoksa diğer patronların yüzünü görüp nihai hedefine ulaşabilecek midir? Bütün bunları öğrenebilmenin tek bir yolu vardır; oyuna dahil olmak. Hem de sonunu düşünmeden.

Ramo bütün bunlarla savaşırken Sibel de aile ile uğraşıyordur. Hasan, Çiçek’in kendisine baba demesini unutamıyordur. Yaşadıklarını Afet’e nasıl anlatacağını düşünürken Sibel olaya dahil olur ve Hasan’ın gerçeklerle yüzleşmesi gerektiğini söyler.

İlginizi Çekebilir
Destan-Bolum-8

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir