İyi Günde Kötü Günde 2. Bölüm
0

Dün akşam yayınlanan ilk bölümü ile ekranlara gelen İyi Günde Kötü Günde dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. İyi Günde Kötü Günde 2. Bölüm ile 19 Eylül Cumartesi akşamı Star TV’de.

Star TV’nin yeni dizisi İyi Günde Kötü Günde’nin başrolünde Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Kay Allen yer alıyor. Saner Ayar yapımcılığında çekilen dizinin yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu oturuyor. Dizide başarılı bir organizatör olan Leyla eski sevgilisinin düğününü organize etmek zorunda kalıyor ve her şey burada başlıyor. İyi Günde Kötü Günde 1. bölümde bir yanda nikah masasında terk edildiği adamın düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla diğer yanda gitmesinin nedenini herkesten saklayan Sarp var. Evlenmek üzere olan ikilinin ortasında her şeyden habersiz evlilik hayalleri kuran Melisa’nın hayatı karışıyor. Birbirlerine düğümlenen bu üç kişinin hayatı öylesine karışıyor ki çözmeye çalıştıkça işin içinden çıkmak imkansız hale geliyor.

İyi Günde Kötü Günde 2. Bölüm Fragmanı

İyi Günde Kötü Günde 2. Bölüm 2. Fragmanı

İyi Günde Kötü Günde 1. Bölümde Neler Oldu?

Bir yanda nikah masasında terk edildiği adamın düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla (Elçin Sangu) diğer yanda gitmesinin nedenini herkesten saklayan Sarp (Ozan Dolunay) ve ikilinin ortasında her şeyden habersiz evlilik hayalleri kuran Melisa (Yasemin Allen)… Kaderin cilvesi ile birbirlerine düğümlenen bu üç kişinin hayatı öylesine karışır ki çözmeye çalıştıkça işin içinden çıkmak imkansız hale gelir… İyi Günde Kötü Günde dizisi, Leyla, Sarp ve Melisa’nın birbirine düğümlenen ilişkilerini eğlenceli bir üslupla ekrana getirecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir