1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 26. Bölüm

Sadakatsiz 26. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Sadakatsiz 26. Bölüm ile 14 Nisan Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sadakatsiz 25. son bölüm yayınlandı. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Burak Sergen’in yer aldığı dizinin yeni bölümleri Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Son bölümde; Derin ortaya çıkıyor. Asya, Volkan’a “Derin’i biz öldürdük” diye isyan ediyor. Son bölümde; herkes Derin’i bulabilmek için seferber olur. Bu süreçte en çok yıprananlardan biri de Asya’dır. Herkes Asya’nın Derin’e bir şey yaptığını düşünür. Volkan ise Asya’ya aşık olduğunu söyler. Derin’i bulan ise Asya olur. Sadakatsiz 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz 25. son bölüm özeti.

Sadakatsiz 26. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=v46DySBqNsg”]

Sadakatsiz 25. Bölüm Özeti

Derin’in ortada kayboluşun yankıları sürerken, çevresinde artan baskı Asya’yı zor durumda bırakır. Derin’i bulmak ve Asya’yı aklamak için gözünü karartan Volkan kendi yöntemlerine başvurmaya karar verir. Beklenmedik darbelerle kendisini köşeye sıkışmış bulan Asya’ya uzanan yardım eli, herkesi merakta bırakır. Derin’le ilgili ortaya çıkan hangi gerçek, düğümün görünenden de büyük olduğunun kanıtıdır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir