1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuruluş Osman 76. Bölüm

Kuruluş Osman 76. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizilerinden Kuruluş Osman yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Kuruluş Osman 76. Bölüm 22 Aralık Çarşamba akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Osman bey’in hikayesinin anlatığı Kuruluş Osman dizisi yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kuruluş Osman son bölümde; Tekfur Kosses, ‘Osman benden kardeşimi aldı, bende ondan şeyhini alacağım!’ diyerek Şeyh Edebalı’yi öldürmeyi amaçlar. Şeyh Edebalı, Tekfur Kosses’in saldırısından kurtulabilecek mi?

Kuruluş Osman 76. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 75. Bölüm Özeti

Şeyh Edebalı, Tekfur Kosses’in saldırısına uğramış, Osman Bey İnegöl Kalesi’nde sıkışıp kalmış ve Boran Alp ise Vezir Alemşah’ın eline düşmüştür! Bu zor durumdan çıkmak için tüm becerisini kullanan Osman Bey, gücünü tekfurlarla birleştiren Vezir Alemşah’a karşı stratejisini kurar. Osman Bey’in “Burada bey de benim devlet de benim” sözlerine karşılık; Vezir Alemşah, Osman Bey’in gücünü kırmak için ağabeyi Gündüz Bey’e beylik vaat ederken, Osman Bey’i de tutuklar. Kayı Alpleri beylerinin tutuklanmasına itiraz ederken, tutuklanan Osman Bey yaralanır! Osman Bey, İnegöl Kalesi’nden nasıl kurtulacak? Şeyh Edebalı, Tekfur Kosses’in saldırısından kurtulabilecek mi? Vezir Alemşah, Boran’ı elinde tutmakla neyi hedefliyor? Gündüz Bey, Vezir Alemşah’ın teklifine ne yanıt verecek? Tekfur Nikola ve Tekfur Kosses, Mari’yi Kayı Obası’ndan nasıl çıkaracak? Osman Bey’in tutuklanması Kayı Obası’nda nasıl tepki bulacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir