1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hekimoğlu 50. Bölüm

Hekimoğlu 50. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi hekimoğlu yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Hekimoğlu 50. Bölüm ile 18 Mayıs Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Hekimoğlu’nun 11 Mayıs tarihli 49. son bölümünde Memoli’yi gören Ateş, hallisinasyon gördüğünü düşünmeye başlarken gerçekte olanlar şaşkına çevirdi. Bir eğitim için hastaneye gelen Memoli’nin sürpriz hamlesi Hekimoğlu 49. son bölüme damga vurdu.

Hekimoğlu 50. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=fr-p4A7h6Io”]

Hekimoğlu 50. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Vah6p_MC3TQ”]

Hekimoğlu 49. Bölüm Özeti

Hekimoğlu 4 Mayıs Salı yayınlanan 49. Bölümde Ateş, kendine yeni bir ekip kurmak için 40 kişilik bir aday kadrosu oluşturur ve ilk vakaları da Gamze Yüzbaşı’dır.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nde pilot olarak görev yapan Gamze Yüzbaşı, talip olduğu önemli bir görev için simülasyon uçuşu yaparken gözleriyle duymaya başlar. Ve simülasyon uçağını düşürür. Gamze Yüzbaşı’nın semptomları Hekimoğlu’nun hayli ilgisini çeker ama kadının tek şartı vardır; kimliğini Hekimoğlu dışında kimse bilmeyecek! Hekimoğlu kendine yeni bir ekip kurmak için 40 kişilik bir aday kadrosu oluşturur ve ilk vakaları da Gamze Yüzbaşı’dır. Doğru teşhisi koyanlar bir sonraki aşamaya geçecek, başarısız olanlar ise elenecektir.

Gamze Yüzbaşı’nın ilk ve tek şartı olan “kimliğini gizli tutma” meselesi, Hekimoğlu’nun vakayı başta İpek olmak üzere tüm hastaneden saklamasına yol açar. Adaylar, hasta ve Hekimoğlu hastane içinde köşe kapmaca oynarken Gamze Yüzbaşı’nın da yeni semptomları gelişir. Hekimoğlu’nun gözüne girmek için canla başla kadının nesi olduğunu bulma çalışan 40 kişi, hastanede bir kaosa neden olur ve kaçınılmaz son gerçekleşir.

Hekimoğlu, Gamze Yüzbaşı’yı tedavi edebilecek mi? İpek, Hekimoğlu’nun gizli tutmaya çalıştığı hastayı nasıl öğrenecek? 40 kişilik aday kadrosundan kimler elenecek?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir