1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 46. Bölüm

Sadakatsiz 46. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz 46. Bölüm ile 5 Ocak Çarşamba akşamı yerine 12 Ocak Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz son bölümde; Asya ile Aras ilişkisi evde gerilime neden olurken Ali’nin başına gelenler herkesi perişan eder. Asya’nın Aras’ın evlilik teklifini kabul etmesi, Volkan ve Ali cephesinde soğuk rüzgarlar estirse de Asya kararından dönmemeye kararlıdır.

Sadakatsiz 46. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 45. Bölüm Özeti

Leyla’yı yaralayan kişi belli oluyor ve dengeler bir anda değişiyor!

Leyla ve Asya’nın yaralı halde bulunduğu olayda tüm oklar Derin’i gösterirken, Derin geçmişinden ötürü en yakınlarını bile suçsuzluğuna inandırmakta zorlanır. Yaşananlar herkesi büyük şoka sokarken Ali ve Volkan’ın Aras’a tepkisi oldukça sert olacaktır.

Leyla’yı yaralayan kişinin ortaya çıkışı dengelerin bir kez daha sarsılacağının ve yeni iş birliklerinin habercisidir. Asya’nın Volkan ve Ali cephesinde artan gerilime vereceği tepki kadar, Aras’a vereceği cevap da merak konusudur.

İlginizi Çekebilir
Oglum-Bolum-6

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir