1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hekimoğlu 37. Bölüm

Hekimoğlu 37. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Dr. House dizisinden esinlenen Hekimoğlu dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Hekimoğlu 37. Bölüm ile 16 Şubat Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D’nin ilgiyle takip edilen yapımları arasında yer alan dizisi Hekimoğlu, 36. yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Sevilen dizinin son bölümüne Komiser Mahir’in Hekimoğlu’na kabul etmesi zor bir anlaşma teklif etmesi damga vurdu. Hekimoğlu dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Sevilen dizinin son bölümünde oldukça gerilimli anlar yaşandı ve gözler 37. yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Hekimoğlu 37. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=xBBMiRUpFgo”]

Hekimoğlu 36. Bölüm Özeti

Komiser Mahir, Orhan’ın ifadesi karşılığında, Hekimoğlu’na kabul etmesi zor bir anlaşma teklif eder. İpek, anlaşmayı kabul etmesi için Hekimoğlu üzerinde baskı kurmaya başlar. Hem değer verdiği bir vakasını ondan alır, hem de ilaçlarını keser. İpek, Hekimoğlu’nun yokluğunda, genç hastasının tedavisini üstlenir. Kızın yaşadığı nedeni belirsiz sıkıntıların doğuştan gelen cüceliği ile bağlantılı olup olmadığı araştırılır.

Orhan, İpek ve ekibin tüm çabalarına rağmen kızın durumu daha da kötüleşirken, Hekimoğlu ise bu sırada ilaçlarını başka yollardan bulmaya çalışmaktadır. Hekimoğlu olmadan genç kız iyileşebilecek mi? Orhan, Hekimoğlu’nu mu yoksa kendisini mi korumak için Mahir’le anlaştı? Hekimoğlu, anlaşmayı kabul edecek mi, yoksa hapse mi girecek?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir