1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Camdaki Kız 16. Bölüm

Camdaki Kız 16. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Camdaki Kız 16. Bölüm ile 21 Ekim Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Camdaki Kız 14 Ekim Perşembe akşamı 15. bölümüyle ekranlara geldi. Camdaki Kız’ın son bölümünde; Selen’in hamilelik açıklaması damga vurdu. Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun yer aldığı Camdaki Kız son bölümde; şirketin başına geçmek isteyen Sedat, bir an önce bebek istiyor. Bir yandan da Cana’nın kocasının yapacaklarından korkan Sedat, Nalan’a kötü davranmaya başlıyor.

Camdaki Kız 16. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 16. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 16. Bölüm 2. Fragmanı

Camdaki Kız 15. Bölüm Özeti

Camdaki Kız 14 Ekim Perşembe günü yayınlanan 15. bölümünde Sedat ve Cana’nın ilişkisini öğrenen Alp, intikam planları yapıyor ve onları rezil etmekle tehdit ediyor. Sedat ve Nalan’ın balaylarında güzel vakit geçirirken Cana’dan gelen telefon Sedat’ın endişelenmesine sebep olur ve Nalan’ın bileğini burkması bahanesi ile İstanbul’a geri dönüyorlar. Hayri, Sedat’ın Nalan’ı aldattığını duyunca gözünü Sedat’tan ayırmaz. Feride, Nalan ve Sedat’ın yakınlaşmalarından memnundur. Nalan’ın Feride’nin kendisinden bir şeyler sakladığını düşünmesi Feride’yi şaşkına çeviriyor.

Şirket için çok önemli olan ihale için kredi işlerini hallederek babası tarafından övgüler alan Sedat, bu sefer babasının o krediyi Cavit aracılığıyla aldığını öğrenmesiyle daha büyük bir çıkmazın içine giriyor. Diğer yandan Rafet’in kıymetli olarak gördüğü otel ihalesini almayı hedefleyen Sedat bambaşka yollar denemeye kalkıyor. Cana’nın ağından kurtulamaması ise Sedat’ın başına bela oluyor. Çünkü Sedat’ın Cana’yla görüşmek için söylediği yalan gittikçe büyüyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir