1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Elkızı 3. Bölüm

Elkızı 3. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının yeni dizisi Elkızı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Heyecan fırtınasın Elkızı 3. Bölüm ile 6 Kasım Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

30 Ekim Cumartesi akşamı Elkızı 2. Bölüm ile ekranlara geldi. Son bölümünde Konakta çıkan yangının soruşturmasında suçlanan Ezo’nun yakalanması dikkat çekti. Harun ve annesinin Ezo’ya evlilik planı yaptığı son bölüme, cinayet itirafı damga vurdu.

Elkızı 3. Bölüm Fragmanı

Elkızı 2. Bölüm Özeti

Konakta çıkan yangının soruşturması sürerken Ezo, içindeki vicdan mahkemesinde kendisini aklayamıyordur. Resul’ün değil, annesinin kızıdır o ve yaptıklarının bedelini ödemeye hazırdır. Babaannesi Cavidan onu da kaybetmemek için çırpınırken Harun ve Nermin işe koyulup Ezo’yu kendi taraflarına çekmeye başlarlar.

Ali, tüm bu olup bitenlerden çok rahatsızdır ve Ezo’ya olan aşkının aslında ne kadar büyük olduğunu kendisi de ilk defa fark eder. Artık savaşacağı birisi vardır Ali’nin. Harun!

Herkes kendi planı doğrultusunda yol alırken, son sözü söyleyecek tek kişi Ezo’dur. Ya suçunu itiraf edecek ya da kendini affedip bugüne kadar ona zindan ettikleri hayatı ilk defa yaşamaya başlayacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir