1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Maraşlı 12. Bölüm

Maraşlı 12. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Maraşlı yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara geliyor. Maraşlı 12. Bölüm ile 29 Mart Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin yeni dizilerinden biri olan Maraşlı 11. yeni bölümüyle bu akşam izleyici karşısına çıktı. Burak Deniz ve Alina Boz’un başrollerini paylaştığı dizide bu akşam İlhan’ın cinayetiyle ilgili yaşanan flaş olay oldukça heyecanlı anlara sahne oldu. Peki şimdiden merakla beklenen Maraşlı 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Maraşlı 11. bölüm özeti.

Maraşlı 12. Bölüm Fragmanı


Maraşlı 11. Bölüm Özeti

Sami’nin adamları tarafından vurulan Mahur’u, Maraşlı hastaneye yetiştirir, Mahur hemen ameliyata alınır. Haberi alan Aziz, Firuzan ve İlhan hastaneye koşarlar. Tüm aile Mahur’u koruyamadığı için Maraşlı’ya yüklenir.

Maraşlı, kendisine kurulan bu kumpasın öcünü almak için ant içer. Öfkeli olan Maraşlı, intikamını hangi yoldan alacaktır? Ozan’ın cesedini gömen İlhan ve Dilşad korku içindedir. Boşanmaya karar veren İlhan, Dilşad’ı evden kovmak ister. Fakat Dilşad kolay pes etmez, İlhan’ı tehdit eder. İlhan için geriye tek bir çözüm kalır.

İlhan bu zor kararı uygulayabilecek midir? İlhan’ın kararını öğrenen Necati nasıl önlem alacaktır? Acar, oğlu Sami’yi Maraşlı’dan saklar. Maraşlı’nın geleceğinden korkan Acar önlemler alsa da Maraşlı’nın eline düşer. Acar’ı konuşturarak Sami’ye ulaşmak isteyen Maraşlı amacına ulaşabilecek midir? Kalan malların yerini sadece Sami bildiği için Savaş onu korumaya alır.

Bu durum Maraşlı ve Savaş’ı karşı karşıya getirir. Savaş’ın adamları Maraşlı’nın evini tarar. Savaş, Maraşlı’yı Sami’nin peşini bırakması için tehdit eder. Maraşlı, Sami’yi öldürmek için, Savaş da Sami’yi yaşatmak için büyük bir çatışmaya girer. Bu çatışma kayıplara neden olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir