1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Tuba Büyüküstün Menajerimi Ara Dizisine Katıldı

Tuba Büyüküstün Menajerimi Ara Dizisine Katıldı
0

Daha önce duyurusunu yaptığımızz başrolünde Deniz Can Aktaş’ın rol aldığı ve oyuncu ekibinde Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu ve Denizcan Aktaşgibi isimlerin yer aldığı yeni sezonun idaalı dizisi Menajerimi Ara ekibine konuk oyuncu olarak Tuba Büyüküstün’de katılacak.

Star TV’de ekrana gelecek dizi, yayınlandığı ülkelerde izlenme rekorları kıran Call My Agent isimli dizinin Ay Yapım imzalı Türkiye uyarlaması Star TV ekranlarında yayınlanacak. Günün süprizi ise dünyanın her yerinden büyük bir hayran kitlesine sahip Tuba Büyüküstün kendi kimliğiyle konuk olarak yer alacak olması.

Ünlü oyuncular ve menajerlerinin dünyasını tüm açıklığıyla anlatan dizi dünya üzerinde rekorlar kırmaya devam ederken Türkiye uyarlaması şimdiden merak ediliyor. Proje boyunca hikayeye konuk olacak ünlü isimlerden ilki; hem Türkiye’de hem de dünyanın birçok ülkesinde geniş kitlelere hitap eden güzel oyuncu Tuba Büyüküstün oldu. Büyüküstün çekimlerin başlamasıyla birlikte sete çıkacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir