1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

İyilik 5. Bölüm

İyilik 5. Bölüm
0

Cuma akşamlarının yeni dizisi İyilik yeni bölümleri ile Cuma akşamları Fox tv ekranlarında izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. İyilik 5. Bölüm ile 27 Mayıs Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox tv ekranlarında yayınlanan İyilik dizisi yeni bölümleri ile heyecan dolu merak konuları uyandırmaya devam ediyor. 20 Mayıs Cuma akşamı ekranlara gelen İyilik dizisi son bölümü reyting sıralamasında 4,89 izlenme oranı ile 3. oldu. Hatice Şendil, İsmail Demirci, Sera Kutlubey, Özgür Çevik ve Perihan Savaş gibi birbirinden başarılı isimlerin başrollerinde yer aldığı “İyilik” dizisinde bu hafta 4. bölümüyle ekrana geldi.

İyilik 5. Bölüm Fragmanı

İyilik 4. Bölüm Özeti

Lansman gecesi Murat ve Damla’yı öpüşürlerken gören Neslihan’ın yaşadığı ihaneti inkar etmesi artık mümkün değildir… Peki bu durumla nasıl yüzleşecektir? Annesi Şahika gibi ailesi uğruna bu ihaneti affedecek midir yoksa Koray’ın tavsiye ettiği gibi kendisinden başkasını düşünmeden mi hareket edecektir? Pandora’nın kutusu açılmış olsa da içinden çıkmak üzere olan son bir “müjde” de vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir