1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 14. Bölüm

Kardeşlerim 14. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kardeşlerim 14. Bölüm ile 22 Mayıs Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kısa süre içerisinde yıldızı parlayan diziler arasına yerleşen Kardeşlerim’de Ömer, öğrendiği acı gerçek karşısında derinden sarsılır. Kardeşlerim 13.son bölümde Ömer’i kabullenmek istemeyen Harika-Suzan, parasal bakımdan herhangi hak talep etmemesi için kolları sıvar. Suzan’dan intikamını almak Nebahat’in yapmış olduğu hamle Ömer’in hayatı için ciddi risk unsuru teşkil ederken Kardeşlerim 14.bölüm fragmanı yayınlandı.

Kardeşlerim 14. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 13. Bölüm Özeti

Suzan öğrendiği gerçekle yüzleşecektir. Ömer her şeyden habersizdir. Ömer ile Ayşe arasındaki arkadaşlığı istemeyen Tolga Berk ile birlikte Ömer’i zor duruma sokacak bir plan yapar.

Kadir Melisa’yı çok şaşırtacak bir sürpriz yapar. Şengül Suzan’ın büyük sırrını Nebahat’e anlatacaktır. Suzan Akif’i bitirmek için yeni plan arayışındadır. Akif’in beklenmedik sürpriz hamlesi ise herkesi şaşırtır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir