1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Börü 2039 Fragmanı Yayınlandı

Börü 2039 Fragmanı Yayınlandı
0

Türkiye’nin önde gelen dijital içerik platformu BluTV yapımlarını bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Dağ filmlerinin ve Börü dizisinin önemli isimlerinden Alper Çağlar’ın BluTV için tasarladığı ve yönetmenliğini yaptığı Börü 2039 dizisi serinin ilk dizisi BÖRÜ’nün başlangıç tarihinden 25 sene sonrasını anlatan ‘BÖRÜ 2039’, 2039 yılında dünyanın çivisinin çıktığı bir dönemi ele alıyor.

Geçtiğimiz yıllarda Star TV ekranlarında yayınlanan dizi bu kez dijital platformda takipçileriyle buluşacak. Dizinin başrolünde Cüneyt Arkın’ın oğlu Murat Arkın var. Serinin diğer filmlerinde de yer alan Arkın, Kemal Boratav karakterine hayat verecek. Blu Tv ekranlarında yayınlanacak olan Börü 2039’un 7 Aralık 2021 tarihinde yayınlanması bekleniyor.

Börü 2039 Fragmanı

Börü 2039 kadrosunda Murat Arkın, Tuğba Sunguroğlu, Doğan Bayraktar, Ozan Ağaç, Tuğçe Açıkgöz, Deniz Uğur, Cansel Elçin, Ahmet Pınar ve Emir Benderlioğlu rol alıyor. BluTv platformunda yayınlanacak Börü 2039 dizisi 6 bölümden oluşacak ve Aralık ayında yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir
Destan-Bolum-2

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir