Baht Oyunu 17. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Baht Oyunu final bölümü ile son kez ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Baht Oyunu 17. Bölüm final bölümü ile 12 Eylül Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yaz döneminin sevilen Kanal D dizisi olmayı başaran uzun süre reyting sıralamasının zirvelerinde yer alan Baht Oyunu dizisi 12 Eylül Salı akşamı 17. bölüm ile final yapıyor. Başrollerinde Aytaç Şaşmaz, Cemre Baysel, İdris Nebi Taşkan ve Aslı Sümen’in yer aldığı Baht Oyunu 16. bölümde Ada, Tuğçe’nin Bora’ya aşk itirafını duyuyor! Baht Oyunu final bölümü fragmanı yayınlandı.

Baht Oyunu 17. Bölüm Fragmanı

Baht Oyunu 17. Bölüm 2. Fragmanı

Baht Oyunu 16. Bölüm Özeti

Bora ve ailesinin Ada’yı isteme girişimi hayal kırıklığıyla sonuçlanır. Bora ile daha fazla beraber çalışamayacağını anlayan Ada, işten ayrılmaya karar verir. Ada, Bora’nın odasına gidip onunla vedalaşır ancak işten ayrılmasına ramak kala Ada’nın karşısına bir engel çıkar. Talihini değiştirebilecek bu engel, Tuğçe ile aralarında yeni bir rekabetin doğmasına sebep olur.

Bora, Ada ve Tuğçe’ye bir vakfın düzenlediği ödül töreni için aday olduklarını söyleyerek yeni bir yazı hazırlama görevi verir. Böylelikle Ada, kendini kanıtlamak için var gücüyle çalışmaya başlar. Yeni yazısının peşine düşen Ada, bir anda ortadan kaybolur. Herkes telaşla Ada’yı ararken Ada’nın başı büyük bir beladadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir