1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sefirin Kızı 39. Bölüm

Sefirin Kızı 39. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen Star TV dizisi Sefirin Kızı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Sefirin Kızı 39. Bölüm ile 8 Şubat Pazartesi akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sefirin Kızı 38. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Sefirin Kızı dizisinin başrol oyuncuları Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu diziden ayrıldı. Dizinin kadrosuna Mavi karakteri ile Tuba Büyüküstün dahil oldu. Son bölümde; Sancar ile Mavi’nin arasında gelişen yeni ilişkiye tanık oluyoruz. Sefirin Kızı 38. son bölümünde; Kulübede yaşanan karşılaşmadan sonra bu gizemli kadın Sancar’ın aklını karıştırmıştır. Yardıma ihtiyacı olduğunu düşündüğü kadınla daha sonra marinada da yolları kesişen Sancar, işin içine Kahraman’ın da girmesiyle merakına yenik düşerek araştırmalara başlar. Peki Sefirin Kızı 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sefirin Kızı 39. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=wz3M6qSR9PQ”]

Sefirin Kızı 38. Bölüm Özeti

Bu sayede kendi kayıplarının acısından biraz olsun uzaklaştığını fark etmez bile.

Dudu’nun hamilelik haberi hızla yayılırken aklına soru işaretleri düşen sadece Yahya olmaz. Elvan ise gözlerinin önünde bir anda kurulan bu aile tablosu karşısında kendini ve konaktaki yerini sorgulamaya başlar.

Gediz’in yokluğu herkesi derinden etkilemiştir. Onun öldüğünü öğrenen Melek ise içinde bambaşka korkular yaşamaya başlar. Yaşadıklarının etkisiyle kendi kendine başa çıkmaya çalışırken saçları da dökülmeye devam eder. Ancak Melek bu durumu sonuna kadar babasından saklamaya kararlıdır.

Sancar, peşine takıldığı gizemi çözmeye çalışırken bir yandan da bu bilinmezliklerle dolu bu kadını kendisine rağmen korumaya uğraşır. Yine fırtınalı ve olaylı bir günün sonunda kulübede bir araya gelirler ve aralarındaki tüm farklara rağmen ortak bir dertleri olduğunu keşfederler. Bu kez onları çok farklı bir gece beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir