1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Doğduğun Ev Kaderindir 30. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir 30. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Doğduğun Ev Kaderindir 30. Bölüm ile 3 Şubat Çarşamba akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Doğduğun Ev Kaderindir 29. son bölümü ile dün akşam TV8 ekranlarında yayınlandı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 29. son bölümünde; Zeynep ani bir kararla Mehdi’nin cezaevinde üzerine atılan suçla ilgili davayı almaya karar vermiştir. Başrollerinde Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol’un yer aldığı dizinin yeni bölümleri her Çarşamba akşamı TV8 ekranlarında yer alıyor. Peki Doğduğun Ev Kaderindir 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Doğduğun Ev Kaderindir 29. son bölüm özeti.

Doğduğun Ev Kaderindir 29. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Doğduğun Ev Kaderindir 30. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Tut7mtnOQ2Y”]

Doğduğun Ev Kaderindir 30. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=H1jZ0p6Qqjk”]

Doğduğun Ev Kaderindir 29. Bölüm Özeti

Bu durum, onu bir sırlar zincirine sürükler; gelecek tepkileri hesap ettiği için bu davayı aldığını ailesinden ve Barış’tan gizlemeye karar verir. Bu davada destek almak için Zeynep’in yeni bir akıl hocası vardır: Barış’ın kendisi gibi avukat olan kardeşi Savaş.

Barış ise Zeynep’in buluşmaya gelmemesinden dolayı, Mehdi’nin davasına gitmiş olacağından şüphelenmiş ve iz peşine düşmüştür. Sonrasında Zeynep’in davayı almadığına ikna olan Barış ve Zeynep arasında sıcak bir bağ kurulmaya başlar. Henüz adı konmuş bir ilişki olmasa da aralarındaki çekimi artık ikisi de inkâr etmemektedir.

Bu arada Barışların evinde yeni bir heyecan vardır. Barışları yeni bir eve taşımak üzere Amerika’dan gelen ablaları Özlem. Kardeşleri konusunda çok korumacı olan Özlem, Barış’ın planıyla Zeynep’le tanıştırılır. Özlem, Zeynep’e önce mesafeli yaklaşsa da süreç içinde onun Barış ve Dayısı Ali Rıza’nın övdüğü kadar üstün nitelikli biri olduğuna ikna olur…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir