1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sen Çal Kapımı 37. Bölüm

Sen Çal Kapımı 37. Bölüm
0

Hande Erçel ve Kerem Bursin’in başrollerinde oynadığı sevilen romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Sen Çal Kapımı 37. Bölüm ile 27 Mart Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sen Çal kapımı 36. son bölüm ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Sen Çal kapımı dizisi yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekrana geliyor. Başrollerinde Hande Erçel, Kerem Bürsin, Bige Önal, Neslihan Yeldan ve Anıl İlter’in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Son bölümde; Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in yakınlaşma sahnesi dikkatleri çekti. Sen Çal Kapımı 36. son bölümde; Serkan ve Eda’nın kavuşmasına “gerçek evlilik” gölgesi düşer. Eda bu evlilik gerçek bile olsa Serkan onu hatırladığı için mutludur. Sen Çal Kapımı 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Çal Kapımı 36. son bölüm özeti.

Sen Çal Kapımı 37. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=NYDL-0cRn1I”]

Sen Çal Kapımı 37. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=AhT59iPMk2g”]

Sen Çal Kapımı 36. Bölüm Özeti

Serkan ve Eda’nın kavuşmasına “gerçek evlilik” gölgesi düşer. Eda bu evlilik gerçek bile olsa Serkan onu hatırladığı için mutludur. Ne olursa olsun Deniz ile evliliği iptal ettirecek, aşklarına devam edecekler, el ele her şeyin üstesinden geleceklerdir. Deniz’in Eda’ya olan aşkı ağır basar ve ortadan kaybolur. Eda ve Serkan, Deniz’i bulabilecek mi? Serkan ve Eda mutlu olacak mı?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir