Maria ile Mustafa 10. Bölüm
0

Pazar akşamlarının ATV dizisi Maria ile Mustafa yeni bölümü ile devam ediyor. Maria ile Mustafa 10. Bölüm ile 8 Kasım Pazar akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

1 Kasım Pazar akşamı yayınlanan Maria ile Mustafa 10. son bölümüne konağa düşen sır damga vurdu. Maria, Mustafa’yı hastaneye yetiştirmeyi başarır. Herkes Mustafa’nın hayatta olduğu sevincini yaşarken Gonca fena halde köşeye sıkışır. Gonca bu defa da işin içinden sıyrılmayı başarabilecek midir?

Maria ile Mustafa 10. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Maria ile Mustafa 9. Bölümde Neler Oldu?

Polise gidip suçunu itiraf eden Müjdat, Gonca’yı da ele verecek midir? Galip’in yıllardır sakladığı kişinin kimliği nihayet ortaya çıkar. Maria ile Mustafa’yı alt üst edecek bu gizemli kişinin sırrı nedir? Derneğin ödül gecesinde yaşananlar Nihat ve Nadire ilişkisini yeni bir noktaya mı taşıyacaktır?

Rüzgar’ın her şeyi göze alıp konağa gelmesi Nisan’ı zor durumda bırakırken, Zeyno’nun beklenmedik hamlesi hangi büyük olaylara sebep olacaktır? Bir oğlu olacağını öğrenen Mustafa, Maria ile aşkına doludizgin devam ederken, konağa adeta bomba gibi düşen sır, ikilinin hangi yeni olaylarla sınanmasına sebep olacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir