1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sen Çal Kapımı 24. Bölüm

Sen Çal Kapımı 24. Bölüm
1

Hande Erçel ve Kerem Bursin’in başrollerinde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Sen Çal Kapımı 24. Bölüm ile 26 Aralık Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

19 Aralık Cumartesi akşamı Sen Çal Kapımı 23. bölümü ile ekranlara geldi. Serkan ve Eda aşkının ortasına Balca bir bomba gibi düşer. Yeni PR sorumlusu, Serkan’ın hayatının aşkı olacağını düşündüğünden Serkan’la yakınlaşma fırsatlarını kaçırmamaya çalışır. Eda ise bu durumdan oldukça rahatsızdır. Sen Çal Kapımı son bölüme Eda’nın babaannesinin Serkan’ın şirketine ortak olması damga vurdu.

Sen Çal Kapımı 24. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=1lsJXtuU_Eg”]

Sen Çal Kapımı 24. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=W4kvp3ug6iw”]

Sen Çal Kapımı 23. Bölüm Özeti

Serkan, Balca’nın kendisiyle ilgilenmediğini, sadece işkolik bir çalışan olduğunu söylese de Eda kızın niyetinin farkına varmıştır. Serkan kıza ilgi göstermese de Balca’nın onun peşinde olduğundan emindir. Serkan da kendi görüşünde ısrar edince iddialaşırlar. Balca’nın Serkan’a ilgisi olup olmadığını anlamak için ikisi de kendince çeşitli yöntemler dener. Bu arada Eda’nın arkadaşları da boş durmaz ve Balca’nın bir açığını yakalamak için peşine düşer. Melo ve Fifi’nin bu çabaları kendilerine enteresan deneyimler yaşatır.

Şirketin hazırlanmakta olduğu bir ihale için çalışırlarken Balca, Eda’ya sinsi bir tuzak kurar. Eda ise patronunun gizli ortağı için birtakım hazırlıklar yaparken, aslında babaannesi için çalıştığının farkında değildir. Hem ihalenin sonucu hem de aynı gün Eda’nın babaannesinin hayatlarına girişi; Serkan ve Eda için çok büyük sürprizler yaratır.

İlginizi Çekebilir
Destan-Bolum-6

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Balca çok güzel bi kadın ya! Bence diziye güzellik kattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir