1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Camdaki Kız 40. Bölüm

Camdaki Kız 40. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Camdaki Kız 40. Bölüm ile 21 Nisan Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi yeni bölümleri ile sevenlerini ekran başına kilitliyor. 14 Nisan Perşembe akşamı ekranlara gelen Camdaki Kız dizisinin son bölümü reytinglerde Total de 5,22 puan alarak 4. sırada kendine yer buldu. Camdaki Kız dizisinin 39. bölümünde; Hayri, Nalan’a hislerini itiraf edecek mi? sorusu merak uyandırdı.

Camdaki Kız 40. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 40. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 39. Bölüm Özeti

Çocukluğundan beri aşık olmaktan korkan Nalan, Hayri’nin cüzdanında kendi fotoğrafını görünce ne yapacağını şaşırır. Feride, bahçedeki manolya ağacını Hayri’nin diktiğini öğrenince, Hayri’ye karşı daha sert bir tutum sergiler ve onunla yüzleşir. Levent’in kaçırıldığını Rafet’e söyleyemeyen Selen, soluğu Cavit’in yanında alır. Hislerini Muzo’ya açan Pera, ondan tam istediği cevabı alamaz ancak Nalan’la yaptığı konuşma Muzo’ya farklı bir kapı açar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir